亚洲va在线va天堂va

   <track id="dzzj9"></track>

     <p id="dzzj9"></p>
     <th id="dzzj9"></th>
     <menuitem id="dzzj9"><dfn id="dzzj9"></dfn></menuitem> <big id="dzzj9"></big>

     <span id="dzzj9"><progress id="dzzj9"><progress id="dzzj9"></progress></progress></span>

      <th id="dzzj9"><delect id="dzzj9"><listing id="dzzj9"></listing></delect></th>
        <strike id="dzzj9"><sub id="dzzj9"><progress id="dzzj9"></progress></sub></strike><track id="dzzj9"></track>

        dredha-dredha makine BFBS-4A

        P?rshkrim i shkurt?r:

        Hyrje BFBS-Nj? seri Dredha-dredha makin? ?sht? pajisje plot?suese p?r makin? automatike g?rsheta afrikane, dredha-dredha tela,, fijeve dhe fije rreth bobbins m?nyr? t? barabart? dhe t? rregullt. T? seri kan? aks t? vet?m dredha-dredha makine me dy aks dredha makine, kat?r aks dredha-dredha makine etc.they kan? karakteristikat e m?poshtme: 1) vet?-stop kur telat, fije thyer ose bosh 2) vet?-stop kur paraprakisht dredha sasi, t? garantoj? ?do rrotull ka fijeve t? barabarta Kapaciteti panel 3) kontrolli ?sht? fiksuar n? l ...


        Detail Product

        Produkt Tags

        Prezantimi

        BFBS-Nj? seri Dredha-dredha makin? ?sht? pajisje plot?suese p?r makine automatike g?rsheta afrikane, teli dredha-dredha,, fije dhe thread rreth bobbins n? m?nyr? t? barabart? dhe t? rregullt. T? seri kan? aks t? vet?m dredha-dredha makine dyfisht? aks dredha makine, kat?r aks dredha-dredha makine etc.They kan? karakteristikat e m?poshtme:

        1) vet?-stop kur telat, fije thyer ose bosh

        2) t? vet?-stop kur paraprakisht dredha sasi, t? garantoj? ?do rrotull ka kapacitet fije t? barabarta

        3) panel kontrolli ?sht? fiksuar n? t? majt? t? makin?s .T? kuti duke mbajtur dhe potentionmeter t? kontrolluar shpejt?sin? e fijeve dredha-dredha

        4) vet?-stop kur thyer ose bosh, t? paguaj? rrot? kan? pajisje vet?-frenave

        ?

        Parametrat teknike

        ? BFBS-1A BFBS-2A BFBS-4A BFBS-4B
        Aksi RPM 1400RPM 1400RPM 1400RPM 1400RPM
        Motor Fuqia 0.55KW / 220V ?0.75KW / 220V ?1.5KW / 380V 1.1KW / 380V
        tension 220V / 50Hz 220V / 50Hz 380V / 220V / 50Hz 380 / 220V / 50Hz
        Moving Pitch 0.05-5.5MM (Miratimi rregullueshme kund?rv?nie polish bosht)
        rrotull Size Rrotull diamet?r D≤100MM rrotull gjat?si L≤280MM mund te percaktoje si k?rkes? t? klientit
        rrotull No

        1

        2

        4

        4

        Paguaj? Off rrot?

        ≤9

        ≤18

        ≤36

        ≤36

        Paguaj? Off rrotull Madh?sia ¢ ≤200MM H≤280MM (mund t? projektimit sipas k?rkes?s s? klientit)

       1. Previous:
       2. Next:

       3. Related Products

        WhatsApp Online Chat!
        亚洲va在线va天堂va

          <track id="dzzj9"></track>

            <p id="dzzj9"></p>
            <th id="dzzj9"></th>
            <menuitem id="dzzj9"><dfn id="dzzj9"></dfn></menuitem> <big id="dzzj9"></big>

            <span id="dzzj9"><progress id="dzzj9"><progress id="dzzj9"></progress></progress></span>

             <th id="dzzj9"><delect id="dzzj9"><listing id="dzzj9"></listing></delect></th>
               <strike id="dzzj9"><sub id="dzzj9"><progress id="dzzj9"></progress></sub></strike><track id="dzzj9"></track>